tel. 501048594 | mail. info@prokser.pl


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/prokserd/domains/prokser.eu/public_html/administrator/components/com_imageshow/classes/jsn_is_showcasetheme.php on line 294

RICOH

Światowy lider w dziedzinie urzadzeń techniki biurowej. Dostawca wysokiej klasy kopiarek, drukarek, urządzeń wielofunkcyjnych, faksów i powielaczy cyfrowych o niskim koszcie eksploatacji i prostej obsłudze.

Więcej...

EDUKACJA

Jeżli potrzebujesz czegoś specjalnego zajrzyj właśnie tu!

URZĄDZENIA

BIUROWE

Oferujemy urządzenia wielofunkcyjne, które doskonale nadają się zarówno do pracy biurowej, jak i domowej. Znajdź idealny sprzęt dla siebie lub twojego biura!

Więcej...

dotykowy monitor

 

Monitory interaktywne to przede wszystkim wydajne i proste w obsłudze urządzenia. W połączeniu z pakietem w najnowszej wersji Windows ekrany gwarantują sprawną i efektywną pracę. Jednak nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, jak wiele przydatnych funkcji posiadają monitory interaktywne. Dlatego w dzisiejszym artykule odpowiemy na pytanie, dlaczego posiadanie ich w biurach to oszczędność czasu i pieniędzy.


Monitory interaktywne - korzyści

Mówi się, że czas to pieniądz - dlatego firmy szukają nie tylko optymalizacji kosztów, ale także trafnych inwestycji, które w perspektywie długoterminowej przyczynią się do poprawy jakości działania przedsiębiorstwa. Sprawna optymalizacja procesów przyczynia się do zyskania czasu, który można przeznaczyć na kolejne projekty, co może zamienić się w kolejne potencjalne zyski w stosunkowo krótszym czasie. Poniżej znajdują się korzyści wynikające z posiadania inteligentnych ekranów:

- sprawna kooperacja na odległość poprzez wideokonferencje,
- możliwość szybkiego dzielenia się materiałami elektronicznymi,
- ograniczenie papierologii do niezbędnego minimum, co pozwoli zaoszczędzić kilogramy papieru w skali roku (również pieniędzy),
- dowolna kompatybilność z każdym urządzeniem, niezależne od tego, czy jest to produkt od Apple, Microsoft czy innego przedsiębiorstwa,
- sprawne wybieranie dokumentów dzięki inteligentnym gestom np. w pakiecie Windows,
- bezproblemowa obsługa z pozycji smartfona,
- nieograniczona przestrzeń na wirtualnej tablicy do kreatywnego tworzenia treści podczas np. burzy mózgów,
- możliwość przeglądania plików w czasie rzeczywistym (prezentacje Power Point, dokumenty Word, arkusze kalkulacyjne Excel i wiele innych),
- możliwość wysyłania plików w formatach wygodnych do edycji, dzięki czemu uczestnicy spotkania nie muszą robić notatek i mogą maksymalnie skupić na omawianych tematach.

Jak widać, monitory interaktywne posiadają szereg korzyści, które przyczyniają się do zaoszczędzenia czasu oraz pieniędzy. Ekrany przy okazji cechują się wielogodzinną żywotnością liczoną w dziesiątkach tysięcy godzin, co czyni je najlepszą inwestycją do usprawnienia procesów w przedsiębiorstwie.


Monitory interaktywne to coś więcej niż wszystko w jednym

Monitory interaktywne przyczyniają się także do sprawnej komunikacji oraz wymiany danych z osobami, które pracują w trybie zdalnym lub hybrydowym. A jak wiadomo, jest to coraz częstszy przypadek w wielu miejscach. Z kolei w samym przedsiębiorstwie monitory interaktywne mogą być przemieszczane za pomocą mobilnych stojaków, które pozwalają na przenoszenie ich w dowolne miejsce. Wystarczy odłączyć przenośny ekran z gniazdka i podłączyć go w miejscu docelowym, by po kilku sekundach wznowić pracę w poprzednio zakończonym miejscu w pliku. Z kolei monitory interaktywne zamocowane na ścianie mogą być swobodnie przekręcane w dowolną stronę w celu uzyskania wygodniejszej postawy podczas pracy w biurze. Monitory interaktywne są także wykorzystywane jako nośnik reklam w recepcji biura lub w innym widocznym miejscu. Ponadto istnieje także możliwość zamontowania ekranu w orientacji poziomej, a dzięki wbudowanej funkcji śledzenia temperatury urządzenie może pracować nieustannie jeśli jest taka potrzeba.

 

monitor interaktywny

Monitory interaktywne usprawniają proces komunikacji (zwłaszcza podczas pracy zdalnej) dzięki możliwości nanoszenia adnotacji na współdzielonych dokumentach. Dodatkowo sposób, w jaki ekrany są wykorzystywane pozwala na zaoszczędzenie czasu za pośrednictwem wielu przydatnych funkcji, a co za tym idzie - pieniędzy. Co również istotne, ludzie poprzez większe skupienie się na danym projekcie będą bardziej skłonni do poczucia motywacji oraz odpowiedzialności, a także zaangażowania w dalszych procesach tworzenia. Tego typu inwestycja z pewnością przyczyni się do usprawnienia wielu dotychczasowych procesów w firmie przy jednoczesnym wzroście jakości komunikacji pomiędzy współpracownikami, co popchnie biznes do przodu.