Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/prokserd/domains/prokser.eu/public_html/administrator/components/com_imageshow/classes/jsn_is_showcasetheme.php on line 294

RICOH

Światowy lider w dziedzinie urzadzeń techniki biurowej. Dostawca wysokiej klasy kopiarek, drukarek, urządzeń wielofunkcyjnych, faksów i powielaczy cyfrowych o niskim koszcie eksploatacji i prostej obsłudze.

Więcej...

EDUKACJA

Jeżli potrzebujesz czegoś specjalnego zajrzyj właśnie tu!

URZĄDZENIA

BIUROWE

Oferujemy urządzenia wielofunkcyjne, które doskonale nadają się zarówno do pracy biurowej, jak i domowej. Znajdź idealny sprzęt dla siebie lub twojego biura!

Więcej...

Drukarki 3D

Drukarki 3D to urządzenia, które umożliwiają tworzenie trójwymiarowych obiektów, warstwa po warstwie, na podstawie cyfrowego modelu 3D. Proces druku polega na deponowaniu materiału w określonym miejscu według wcześniej zaprogramowanego wzoru. Dzięki temu powstają unikatowe, trójwymiarowe obiekty o dowolnym kształcie i skomplikowanych geometriach. Wraz z rozwojem technologii, drukarki 3D stają się coraz bardziej dostępne dla szerokiego grona użytkowników, co pozwala na rozwijanie kreatywności i wykorzystywanie tej zaawansowanej technologii w różnych dziedzinach życia. Obecnie stosowane są w wielu dziedzinach, w tym także w edukacji - stały się one podstawowym wyposażeniem wielu szkół.

Innowacyjność drukarek 3D

Drukarki 3D z warszawskiego sklepu PROKSER to innowacyjne urządzenia, które umożliwiają przeniesienie wirtualnych projektów do rzeczywistości. Wśród naszego asortymentu znajdziesz różnorodne modele nowoczesnego sprzętu, dostosowanego do różnych potrzeb i wymagań. Oferujemy drukarkę 3D w Warszawie, która sprawdzi się zarówno w przypadku profesjonalistów, jak i osób dopiero zaczynających swoją przygodę z tą technologią.

da Vinci 1.0 Pr

da Vinci 1.0 Pro

Rozdzielczość warstwy

20 - 400 μm

Obsługiwane materiały

PLA / ABS / Tough PLA / PETG / HIPS / Wood PLA

Powierzchnia stołu

200 x 200 x 200 mm

da Vinci Super

da Vinci Super

Da Vinci Super to drukarka o największym polu roboczym z modeli w ofercie XYZprinting. Jest kompatybilna z wieloma typami filamentów, co pozwala użytkownikowi drukować modele w wysokiej jakości. Da Vinci Super nadaje się do różnych zastosowań, od inżynierii po małe firmy, ze względu na łatwość użycia przy tworzeniu precyzyjnych wydruków.

Obsługiwane materiały

PLA / ABS / Tough PLA / PETG / HIPS / Wood PLA

Pole Robocze 30x30x30 cm

Drukarka da Vinci Junior PRO X+

Drukarka da Vinci Junior PRO X+

Duże pole robocze

170 x 170 x 170

Wysokość warstwy

aż do 20 mikronów

Otwarty system filamentu

Drukuj przy użyciu materiałów 1,75 mm innych firm

Maksymalna temperatura dyszy to 260 °C

da Vinci 1.0 Pro

da Vinci 1.0 Pro

Stosuj dowolny filament i wpływaj na wszystkie parametry druku !
Temperatura do 240°C(*opcjonalnie dysza ze stali nierdzewnej do 260°C)

 
DA VINCI COLOR AIO

DA VINCI COLOR AIO

Najnowocześniejsza drukarka 3D na świecie sterowana głosem, drukująca w pełnym kolorze CMYK w technologii FFF została dodatkowo wyposażona w skaner 3D

Warszawski sklep PROKSER zaprasza

Jednym z największych problemów związanych z zakupem pierwszej niskobudżetowej drukarki 3D, jest wybór właściwego urządzenia. Jest on spowodowany w dużej mierze tym, że na rynku dostępna jest niezliczona liczba produktów, różniących się od siebie ceną, parametrami technicznymi i rozwiązaniami konstrukcyjnymi.
Wraz z urządzeniem dostarczymy prosty intuicyjny program do tworzenia i modelowania zaprojektowanych na lekcjach obiektów. Zarejestrujemy w bazie producenta gwarancje na urządzenie, stworzymy konto w chmurze, które pozwoli na umieszczanie Państwa projektów oraz korzystanie z obiektów stworzonych przez innych użytkowników „naszych drukarek”.

Zaufaj specjalistom i wybierz drukarkę 3D z warszawskiego sklepu!

W razie potrzeby nasz zespół służy pomocą i profesjonalnym doradztwem. Wspólnie wybierzemy sprzęt odpowiadający Twoim potrzebom. Nasi specjaliści są zawsze gotowi, by udzielić fachowych porad i odpowiedzieć na wszelkie pytania związane z wyborem odpowiedniego modelu. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu i dołączenia do grona zadowolonych użytkowników drukarek 3D z warszawskiego sklepu PROKSER! W naszej ofercie znajdą Państwo urządzenia dedykowane do Szkół.