tel. 22 866 76 40 do 42 | mail. info@prokser.pl


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/prokserd/domains/prokser.eu/public_html/administrator/components/com_imageshow/classes/jsn_is_showcasetheme.php on line 294

RICOH

Światowy lider w dziedzinie urzadzeń techniki biurowej. Dostawca wysokiej klasy kopiarek, drukarek, urządzeń wielofunkcyjnych, faksów i powielaczy cyfrowych o niskim koszcie eksploatacji i prostej obsłudze.

Więcej...

EDUKACJA

Jeżli potrzebujesz czegoś specjalnego zajrzyj właśnie tu!

URZĄDZENIA

BIUROWE

Oferujemy urządzenia wielofunkcyjne, które doskonale nadają się zarówno do pracy biurowej, jak i domowej. Znajdź idealny sprzęt dla siebie lub twojego biura!

Więcej...

Warszawa to miejsce gdzie od lat realizujemy strategię, której celem jest świadczenie usług na wysokim poziomie, oferowane sprzętu kopiującego producentów takich jak RICOH czy SHARP, materiałów eksploatacyjnych oraz najwyższej jakości serwis kserokopiarek. Skuteczność i sukcesy w działaniu odnosimy dzięki naszym specjalistom, wysoko wykwalifikowanej kadrze posiadającej niezbędne w tej dziedzinie doświadczenie, by móc sprostać wymaganiom swoich Klientów.