Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/prokserd/domains/prokser.eu/public_html/administrator/components/com_imageshow/classes/jsn_is_showcasetheme.php on line 294

RICOH

Światowy lider w dziedzinie urzadzeń techniki biurowej. Dostawca wysokiej klasy kopiarek, drukarek, urządzeń wielofunkcyjnych, faksów i powielaczy cyfrowych o niskim koszcie eksploatacji i prostej obsłudze.

Więcej...

EDUKACJA

Jeżli potrzebujesz czegoś specjalnego zajrzyj właśnie tu!

URZĄDZENIA

BIUROWE

Oferujemy urządzenia wielofunkcyjne, które doskonale nadają się zarówno do pracy biurowej, jak i domowej. Znajdź idealny sprzęt dla siebie lub twojego biura!

Więcej...

 Serwis i sprzedaż Kserokopiarek RICOH

MP 2553SP MP 3053SP MP 3053AD MP 3353SP MP 3353AD
Monochromatyczne urządzenia wielofunkcyjne

Szybkie, intuicyjne i produktywne, zapewniające płynną pracę w sieci, rozszerzone funkcje zarządzania dokumentem, bezpieczeństwo, kontrolę oraz większe możliwości obróbki końcowej wykonywanych prac.

 

 

 

Kolorowe urządzenia wielofunkcyjne

Szybkie, intuicyjne i produktywne, zapewniające płynną pracę w sieci, rozszerzone funkcje zarządzania dokumentem, bezpieczeństwo, kontrolę, większe możliwości obróbki końcowej wykonywanych prac, zarządzania kolorem oraz zapewniające wydruki w formacie SRA3.

 

  

Powielacze cyfrowe

Drukowanie dokumentów może być tańsze niż czarno-białe kopiowanie. Ricoh oferuje pełne możliwości drukowania włącznie z kolorem oraz podłączaniem do komputera.

 

  

naprawa drukarki
Naprawa drukarek

Bez względu na rodzaj awarii, doświadczeni technicy są w stanie poradzić sobie z różnorodnymi usterkami, od problemów z drukiem, przez zacinanie papieru, po błędy komunikacji.

 

  

naprawa kserokopiarki
Naprawa kserokopiarek

W kwestii naprawy kserokopiarek warto zaufać doświadczonym serwisantom, którzy potrafią sprawnie diagnozować i usuwać nawet te najpoważniejsze usterki.

 

 

  

Prokser
 •  Serwis Kserokopiarek RICOH

  W ramach świadczonych przez nas usług oferujemy sprzedaż i serwis kserokopiarek RICOH. Oferujemy sprzęt najwyższej jakości, chcąc sprostać oczekiwaniom naszych klientów. Nasi specjaliści oraz wysoko kwalifikowana kadra z niezbędnym doświadczeniem, którzy wchodzą w skład naszej firmy, sprawiają, że jesteśmy w stanie świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Oprócz sprzedaży urządzeń i materiałów eksploatacyjnych, ważnym elementem naszej działalności jest serwis kserokopiarek. 


  Serwis kserokopiarek RICOH


  Obecnie świat sprzętu wkracza w nowe technologie, a rozwój kolejnych rozwiązań następuje niezwykle szybko. Właśnie dlatego niezbędni są specjaliści, którzy będą wstanie zrozumieć zarówno możliwość oferowanych produktów, jak i sposób ich wykorzystania. W ramach naszej działalności oferujemy unikalny system opieki oraz serwis RICOH. Pozwalamy utrzymać urządzenie w najlepszym stanie, by jak najdłużej prawidłowo pełniło swoją funkcję i pracowała niezawodnie, gwarantując bezproblemową obsługę i wysoką jakość przez cały czas. Serwis Kserokopiarek RICOH


  Serwis RICOH – wysoka jakość usług


  Stabilni i mocni partnerzy, jakimi są producenci oferowanego przez nas sprzętu sprawiają, że jesteśmy w stanie zapewnić klientom stałą pomoc. Zapewniamy, że nasza firma nie zawiedzie zaufania klientów i sprawi, że nie będą musieli się martwić o niezawodne i skuteczne funkcjonowanie urządzeń RICOH. Serwisujemy zarówno kolorowe urządzenia wielofunkcyjne, jak i kserokopiarki czy powielacze cyfrowe. Dzięki odpowiedniemu serwisowi są one w stanie pracować produktywnie i płynnie, z wykorzystaniem wszystkich dodatkowych funkcji. 

  Dlaczego my? 

  • jesteśmy firmą z dużym doświadczeniem, dzięki czemu możemy zagwarantować usługi, które sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów;
  • nasi wykwalifikowani specjaliści pozostają na bieżąco ze wszystkimi nowościami technologicznymi firmy RICOH, a tym samym poradzą sobie z serwisowaniem każdego z urządzeń od tego producenta;
  • świadczone przez nas usługi oferujemy w przystępnej cenie, wierząc, że wysoka jakość może iść w parze z atrakcyjną ceną