tel. 22 866 76 40 do 42 | mail. info@prokser.pl


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/prokserd/domains/prokser.eu/public_html/administrator/components/com_imageshow/classes/jsn_is_showcasetheme.php on line 294

RICOH

Światowy lider w dziedzinie urzadzeń techniki biurowej. Dostawca wysokiej klasy kopiarek, drukarek, urządzeń wielofunkcyjnych, faksów i powielaczy cyfrowych o niskim koszcie eksploatacji i prostej obsłudze.

Więcej...

EDUKACJA

Jeżli potrzebujesz czegoś specjalnego zajrzyj właśnie tu!

URZĄDZENIA

BIUROWE

Oferujemy urządzenia wielofunkcyjne, które doskonale nadają się zarówno do pracy biurowej, jak i domowej. Znajdź idealny sprzęt dla siebie lub twojego biura!

Więcej...

Monokolor - nowe i poleasingowe

W ofercie znajdą Państwo między innymi:


 Monokolor Nowe:

Monokolor

 

Ricoh IM 2500

Model IM 2500 zapewnia wysoką jakość wydruków. To zaawansowane monochromatyczne urządzenie wielofunkcyjne jest wydajne i niezawodne. IM 2500 zapewnia prędkość druku 25 str./min, a pierwsza strona jest dostępna w 4,1 sekundy. Wyposażono je w podajnik ARDF o pojemności 100 arkuszy lub opcjonalny podajnik SPDF na 220 arkuszy papieru.

Monokolor

 

Ricoh IM 3000

Model IM 3000 zapewnia wysoką jakość wydruków. To zaawansowane monochromatyczne urządzenie wielofunkcyjne jest wydajne i niezawodne. Wielofunkcyjne urządzenie drukujące IM 3000(A) wyposażono w podajnik ARDF o pojemności 100 arkuszy lub opcjonalny podajnik SPDF na 220 arkuszy papieru. Ten model oferuje prędkość druku 30 str./min, a pierwsza strona jest dostępna zaledwie po 3,9 sekundy.

Ricoh IM 4000

 

Ricoh IM 4000

Urządzenie wielofunkcyjne IM 4000A zostało zaprojektowane z myślą o wysokiej jakości druku i skanowanych obrazów. Efekt końcowy: łatwe oraz intuicyjne drukowanie i skanowanie. IM 4000A umożliwia druk z prędkością 40 str./min, pierwsza strona jest dostępna po 3,6 sekundy. Ten model wyposażono w jednoprzebiegowy podajnik oryginałów na 220 arkuszy papieru.

Ricoh IM 5000

 

Ricoh IM 5000

Monochromatyczne urządzenie wielofunkcyjne IM 5000A sprawdzi się w biurze lub dziale, w którym dużo się drukuje i skanuje. Efekt końcowy: łatwe oraz intuicyjne drukowanie i skanowanie. IM 5000A umożliwia druk z prędkością 50 str./min, pierwsza strona jest dostępna po 3,6 sekundy. Ten model wyposażono w jednoprzebiegowy podajnik oryginałów na 220 arkuszy papieru.

Ricoh IM 6000

Ricoh IM 6000

Monochromatyczne urządzenie wielofunkcyjne IM 6000A sprawdzi się w biurze lub dziale, w którym dużo się drukuje i skanuje. Wyróżnia się także, szybkością druku oraz doskonałą jakością skanowanych obrazów. Efekt końcowy: łatwe oraz intuicyjne drukowanie i skanowanie. IM6000 umożliwia druk z prędkością 50 str./min, pierwsza strona jest dostępna po 3,6 sekundy. Ten model wyposażono w jednoprzebiegowy podajnik oryginałów na 220 arkuszy papieru.

 Monokolor Poleasingowe:

 

Ricoh MP 2553 SP

Ricoh MP 2553 SP

Urządzenie preferowane do użytku w firmie. Prosty, intuicyjny, tani zarówno w zakupie jak i użytkowaniu sprzęt biurowy.

Podstawowe dane techniczne

Pierwsza kopia: 4,2 sekundy
Prędkość drukowania: 25 stron / min.
Rozdzielczość: maksymalna: 1200 dpi
Czas rozgrzewania: 15 sekund
Gramatura papieru: 52 – 157 g/m²
Zalecany rozmiar papieru: A3, A4, A5, A6, B4, B5, B6
Wymiary: 587 x 675 x 710 mm Waga: 75 kg

Ricoh MP 2554 SP

Ricoh MP 2554 SP

Urządzenie preferowane do użytku w firmie. Prosty, intuicyjny, tani zarówno w zakupie jak i użytkowaniu sprzęt biurowy.

Podstawowe dane techniczne

Pierwsza kopia: 4,2 sekundy
Prędkość drukowania: 25 stron / min.
Rozdzielczość: maksymalna: 1200 dpi
Czas rozgrzewania: 14 sekund
Gramatura papieru: 52 – 300 g/m²
Zalecany rozmiar papieru: A3, A4, A5, A6, B4, B5, B6 Wymiary: 587 x 675 x 710 mm Waga: 68,5 kg

Prokser
 • Biurowe urządzenia wielofounkcyjne

  Biurowe urządzenia wielofunkcyjne łączą w sobie cechy wielu podstawowych urządzeń biurowych takich jak ksero, faks czy skaner. Drukarki wchodzące w skład takiego urządzenia mogą być zarówno laserowe, jak i atramentowe. Urządzenia biurowe okażą się niezastąpione w każdym miejscu, w którym niezbędne jest przygotowywanie dokumentów, skanowanie czy drukowanie. W naszej ofercie znaleźć można produkty, które cechuje niezawodność oraz przystępna cena. 


  Wszystkie funkcje w jednym urządzeniu


  Oferowane przez nas biurowe urządzenia wielofunkcyjne mają wiele zalet. Przede wszystkim pozwalają na znaczne zaoszczędzenie miejsca – już jeden produkt pozwala na wykonanie wszystkich czynności najczęściej podejmowanych w biurze takich jak kserowanie, skanowanie czy drukowanie. Dzięki temu zamiast gospodarować miejsce na poszczególne urządzenia takie jak drukarka, kserokopiarka czy skaner, wystarczy przeznaczyć przestrzeń tylko na jeden produkt. Takie urządzenia to jednak nie tylko oszczędność czasu, ale i pieniędzy – zakup jednego biurowego urządzenia wielofunkcyjnego jest znacznie niższy niż w przypadku poniesienia kosztów zakupu każdego z urządzeń z osobna. Urządzenia wielofunkcyjna


  Oferta urządzeń wielofunkcyjnych


  W skład naszej oferty wchodzą produkty od najlepszych producentów. Dzięki temu wszystkie osoby korzystające z naszych usług mogą być pewne najwyższej jakości i niezawodności. Oferujemy produkty od takich producentów, jak:


  Niezawodność i wysoka jakość 


  W skład naszej oferty wchodzą jedynie produkty od najlepszych producentów. Nasz asortyment wybierają pracujący u nas specjaliści, którzy dokładają wszelkich starań, by obejmował on jedynie produkty najwyższej jakości, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Doskonale wiemy, że w biurze liczy się czas i niezawodność, a urządzenia biurowe są niezbędne każdego dnia pracy. Oferujemy nie tylko produkty wysokiej jakości, ale jednocześnie staramy się, by były one dostępne w atrakcyjnej cenie. Wierzymy, że niezawodność może iść w parze z niskimi kosztami.