tel. 22 866 76 40 do 42 | mail. info@prokser.pl

RICOH

Światowy lider w dziedzinie urzadzeń techniki biurowej. Dostawca wysokiej klasy kopiarek, drukarek, urządzeń wielofunkcyjnych, faksów i powielaczy cyfrowych o niskim koszcie eksploatacji i prostej obsłudze.

Więcej...

EDUKACJA

Jeżli potrzebujesz czegoś specjalnego zajrzyj właśnie tu!

URZĄDZENIA

BIUROWE

Oferujemy urządzenia wielofunkcyjne, które doskonale nadają się zarówno do pracy biurowej, jak i domowej. Znajdź idealny sprzęt dla siebie lub twojego biura!

Więcej...


Powielacze cyfrowe


Ricoh DX 2430

Ricoh DX 2430

Cyfrowy powielacz, który po dodaniu kontrolera zmienia się w superszybką drukarkę. Urządzenie to jest niezawodne, ekonomiczne, proste w obsłudze i drukuje z prędkością 90 str./min.

DX 2430 to szybki i wydajny powielacz cyfrowy, osiągający prędkość druku do 90 stron na minutę, w przystępnej cenie. Praca na tym urządzeniu jest niezwykle przyjemna i płynna. Model ten zapewnia nieskazitelne wydruki w rozdzielczości 300 dpi. Posiada też bardzo precyzyjny mechanizm podawania nośników. Niezwykle łatwa obsługa możliwa jest dzięki czytelnemu i prostemu panelowi obsługi. Duplikator może być dodatkowo wyposażony w kartę sieciową.

Ricoh DD 3344

Ricoh DD 3344

Te znakomite, szybkie powielacze cyfrowe mogą skanować w formacie do A3 i drukować do 130 stron na minutę na papierze A4/B4. Skanowanie odbywa się w rozdzielczości 600 dpi, dzięki czemu uzyskuje się świetne, wyraziste wydruki. Model DD 3344 to idealne rozwiązanie dla biur, które potrzebują urządzenia wysokonakładowego, z wysoką jakością druku i niskim kosztem eksploatacji. Pozwalają na realizację prac w formacie B4 oraz A4 z prędkością do 130 stron na minutę, a także skanowanie w formacie A3 oraz w rozdzielczości 600 dpi, gwarantując przy tym najwyższą jakość odwzorowania obrazu na kopiach.