tel. 22 866 76 40 do 42 | mail. info@prokser.pl


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/prokserd/domains/prokser.eu/public_html/administrator/components/com_imageshow/classes/jsn_is_showcasetheme.php on line 294

RICOH

Światowy lider w dziedzinie urzadzeń techniki biurowej. Dostawca wysokiej klasy kopiarek, drukarek, urządzeń wielofunkcyjnych, faksów i powielaczy cyfrowych o niskim koszcie eksploatacji i prostej obsłudze.

Więcej...

EDUKACJA

Jeżli potrzebujesz czegoś specjalnego zajrzyj właśnie tu!

URZĄDZENIA

BIUROWE

Oferujemy urządzenia wielofunkcyjne, które doskonale nadają się zarówno do pracy biurowej, jak i domowej. Znajdź idealny sprzęt dla siebie lub twojego biura!

Więcej...

kserokopiarka

 

Jeśli Twoje przedsiębiorstwo czeka bardzo intensywny okres, to możesz spodziewać się dwóch rzeczy - zwiększonych przychodów (w przypadku sprzedaży produktów) oraz potencjalnie większej ilości zwrotów. W tej sytuacji aktualny sprzęt drukująco-kopiujący może okazać się niewystarczający. Z kolei ceny nowych kserokopiarek oscylują w przedziale od kilku do nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych. Należy również pamiętać, że serwis i naprawa kserokopiarek to również koszty, o których początkowo się nie myśli. Poniżej znajdziesz 8 powodów, dzięki którym zdecydujesz się na wynajem kserokopiarki! Numer 2 Cię zaskoczy.

 

Poznaj 8 korzyści z wynajmu kserokopiarki

Jednym z burzliwych okresów są oczywiście święta. W tym czasie drukuje i kopiuje się wiele faktur, listów przewozowych, kolorowych reklam i wiele innych niezbędnych dokumentów, a także materiałów reklamowych. Jest to moment, w którym dodatkowa pomoc w postaci maszyn może okazać się niezbędna, by zdążyć ze wszystkimi zamówieniami na czas. Jest to powód, dla którego warto postawić na wynajem. Dlaczego? Ponieważ, gdy gorący czas minie, ilość włączonych urządzeń nie będzie już konieczna do codziennego użytku. 

Droższe kserokopiarki potrafią drukować i kopiować znacznie szybciej niż tańsze wersje. Posiadają także większą wbudowaną pamięć oraz potrzebują zdecydowanie mniej czasu na nagrzanie się przed pracą. Mogą to być decydujące czynniki, które wpłyną na wybór urządzenia. Wniosek więc nasuwa się sam - wynająć kserokopiarkę. 

Czytaj dalej, aby poznać 8 korzyści wynikających z wynajmu kserokopiarki. Być może będzie to idealne rozwiązanie dla Twojej firmy. 

 

1. Brak płatności z góry

Wiele zależy od wielkości przedsiębiorstwa oraz budżetu, jakim dysponuje. Brak płatności z góry jest bardzo korzystnym rozwiązaniem szczególnie dla mikro i małych firm, które jedynie płacą za wynajem sprzętu, bez wpłacania zaliczki. 

 

2. Ukryte korzyści podatkowe

Wszystkie dzierżawione urządzenia biurowe są traktowane jako wydatek, a nie jako aktywa. Z tego względu koszt dzierżawy można odpisać od podatku każdego miesiąca. Wystarczy zachować wszystkie dokumenty.   

 

drukarka

3. Brak nieoczekiwanych kosztów napraw

Burzliwy czas w firmie ma to do siebie, że kiedy coś jest najbardziej potrzebne, wtedy się psuje albo nie ma. Terminy jednak nie mogą zostać przesunięte, ponieważ wpłynęłoby to negatywnie na wizerunek firmy, a opinie w Google mogą rzutować na przyszły rozwój firmy. 

Podczas wynajmowania kserokopiarki potencjalna usterka nie będzie wiązała się z dodatkowymi kosztami. To dlatego, że jakiekolwiek problemy ze sprzętem zawarte są w opłacie za dzierżawę. Naprawa kserokopiarek Cię nie dotyczy.

 

4. Brak potrzeby przechowywania

Gdy intensywny sezon się skończy, dodatkowa kserokopiarka nie będzie Ci już więcej potrzebna. Z tego względu trzeba będzie ją umieścić w magazynie lub innym miejscu. Lepiej jednak wykorzystać dodatkowe miejsce na przechowywanie niezbędnych dokumentów. Z kolei kierowanie się do zewnętrznego magazynu wiąże się z dodatkowymi kosztami. 

 

5. Zawsze aktualna technologia

Technologia z roku na rok diametralnie się zmienia. Aktualny sprzęt za kilka lat może okazać się przestarzały. Wynajem kserokopiarki niweluje ten problem, ponieważ przy wynajmie otrzymasz najnowszą technologię, omijając przy tym wysokie koszty wstępne co kilka lat. 

 

6. Brak konieczności utylizacji

Kiedy sprzęt odmówi posłuszeństwa, rodzi się problem - gdzie utylizować niepotrzebne urządzenie? Pozbycie się kserokopiarki wymaga czasu, ponieważ trzeba zawieźć ją do magazynu recyklingu samodzielnie lub zapłacić - kolejny wydatek - firmie utylizacyjnej za jej zabranie. Z dzierżawą urządzenia nie ma mowy o wyżej wymienionym problemie. Wystarczy ją oddać po skończonej umowie. 

 

nowa drukarka

7. Zwiększona produktywność

Sytuacja ta może dotyczyć głównie większych przedsiębiorstw, które nieustannie korzystają z kserokopiarek. Podczas kluczowych miesięcy ilość dokumentów może znacząco się zwiększyć. Ustawiający się w kolejce pracownicy w celu skorzystania z urządzenia będą naprzemiennie blokować się w pracy, w efekcie czego burzliwy okres przyniesie więcej obsuw niż korzyści. Co również istotne, posiadanie drugiej kserokopiarki okaże się zbawienne, jeśli pierwsza się zatnie lub ulegnie awarii ze względu na permanentną pracę. 

 

8. Możliwość testowania

Zamiast wydawać tysiące złotych na nowe kserokopiarki możesz przetestować przeróżne urządzeń z różnymi funkcjami. W ten sposób zobaczysz, co działa dla Twojej firmy najlepiej, a potencjalny przyszły zakup kserokopiarki będzie trafioną inwestycją. Co również istotne, wiele firm oferuje wynajem używanych kserokopiarek.


Jeśli posiadasz już swój sprzęt i interesuje Cię naprawa bądź serwis kserokopiarek, w Warszawie zrobimy to idealnie - niczym szyte na miarę garnitury. Warto także pamiętać, że wynajem pozwala na dostosowywanie oferty rosnących wymagań względem powiększania się przedsiębiorstwa. Dlatego wcześniej wspomniana utylizacja bądź serwis kserokopiarek zostają wliczone już w cenę dzierżawy, niezależnie od potrzeb.