tel. 22 866 76 40 do 42 | mail. info@prokser.pl


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/prokserd/domains/prokser.eu/public_html/administrator/components/com_imageshow/classes/jsn_is_showcasetheme.php on line 294

RICOH

Światowy lider w dziedzinie urzadzeń techniki biurowej. Dostawca wysokiej klasy kopiarek, drukarek, urządzeń wielofunkcyjnych, faksów i powielaczy cyfrowych o niskim koszcie eksploatacji i prostej obsłudze.

Więcej...

EDUKACJA

Jeżli potrzebujesz czegoś specjalnego zajrzyj właśnie tu!

URZĄDZENIA

BIUROWE

Oferujemy urządzenia wielofunkcyjne, które doskonale nadają się zarówno do pracy biurowej, jak i domowej. Znajdź idealny sprzęt dla siebie lub twojego biura!

Więcej...

kserokopiarka

 

Żaden sprzęt nie jest niezawodny. Lodówki, pralki oraz komputery mogą ulegać zniszczeniom związanym z nieprawidłowym użytkowaniem lub występowaniem wad fabrycznych. To samo dotyczy kserokopiarek – nieodłącznych elementów biur i firm specjalizujących się w najróżniejszych branżach. Co zrobić, gdy ze sprzętem dzieją się niepokojące rzeczy? Pierwsza reakcja to szukanie pomocy u specjalistów. Korzystanie z usług profesjonalnego serwisu oznacza wiele zalet, w tym szeroko rozumianą oszczędność – od tej związanej z pieniędzmi, po tę dotyczącą czasu i stresu.   

 

Mniejsze koszty

Wiele osób kojarzy usługi serwisowe z wysokimi kosztami za samą wizytę i dodatkową opłatą za wykorzystane komponenty. Czy taka jest prawda? Niekoniecznie. W dzisiejszych czasach wykwalifikowani specjaliści dbają o to, aby ich ceny były adekwatne do ceny kserokopiarek. Usługi serwisowe to często koszt kilkukrotnie niższy od tego, który związany jest z zakupem nowego sprzętu. Skierowanie się do serwisu kserokopiarek pozwala więc na zaoszczędzenie pieniędzy wydanych na wymianę elementów. Jest to możliwe przede wszystkim, gdy reakcja na usterkę jest szybka. Z reguły tylko jedna część jest wadliwa, jednak im dłużej się zwleka, tym więcej dodatkowych problemów może pojawić się po drodze.

 

Cenny czas zaoszczędzony

drukarka

Podejmowanie samodzielnych prób serwisowania sprzętu często wymaga pewnych umiejętności. Zdarza się jednak tak, że pracownicy lub sam pracodawca są zdania, że usterka nie może być poważna, więc dlaczego by nie spróbować naprawić kserokopiarki samemu? Często takie osoby nie mają świadomości tego, ile czasu może zająć lokalizacja problemu oraz pozbycie się go. Kierując się od razu do serwisu można liczyć więc na oszczędność czasu. W dużych firmach i przedsiębiorstwach każda minuta pracy jest cenna – spotkania umówione są z dokładnością co do minuty, a każdy projekt ma swój określony deadline. Oddając sprzęt w ręce specjalistów nie trzeba więc zmieniać swoich planów ani robić nic w pośpiechu i zaniedbywać przy tym swoich obowiązków. W końcu czas to pieniądz, prawda? 

 

Koniec ze stresem i nerwami

Za chwilę spotkanie, ostatnie kopie dla uczestników się drukują i nagle… Stop! Awaria. Problem, który pojawia się w najbardziej nieoczekiwanym momencie potrafi spowodować niezły stres. Brak czasu przez zbliżający się deadline i uszkodzona kserokopiarka sprawiają, że w pojawia się bardzo odważna decyzja – samodzielna naprawa urządzenia. Kserokopiarka jest sprzętem, który nie należy jednak do najłatwiejszych w naprawie. Użytkownik rzadko kiedy jest specjalistą w tym temacie. A trzeba pamiętać że systematyczne konserwacje mogą nam tego zaoszczędzić. Naprawa kserokopiarki w profesjonalnym otoczeniu pozwoli na uniknięcie stresu i nerwów. Zły humor z powodu tak zwanej złośliwości rzeczy martwych nie będzie już problemem dla nikogo właśnie dzięki profesjonalistom z serwisu. 

 

Brak dodatkowych kłopotów

Kto nie próbował nigdy sam naprawić zepsutego sprzętu? Pierwszą reakcją na awarię zawsze jest obserwacja urządzenia i dążenie do wyeliminowania powodu awarii. Czasami samodzielna próba kończy się szczęśliwym zakończeniem, jednak często jest zupełnie inaczej. Brak wiedzy na temat budowy kserokopiarki i tego, co mogłoby ulec zepsuciu, sprawia, że udaje się jedynie na chwilę załagodzić sytuację. Nieprawidłowo naprawione sprzęty zazwyczaj generują o wiele wyższe koszty naprawy. Bardzo łatwo jest tego jednak uniknąć, jeśli każdy, kogo dotyczy problem, skieruje się z nim od razu do serwisu. Oznacza to, że naprawa kserokopiarek w profesjonalnym serwisie pomoże w zaoszczędzeniu sobie dodatkowych, niepotrzebnych kłopotów – po co utrudniać sobie życie?