tel. 501048594 | mail. info@prokser.pl


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/prokserd/domains/prokser.eu/public_html/administrator/components/com_imageshow/classes/jsn_is_showcasetheme.php on line 294

RICOH

Światowy lider w dziedzinie urzadzeń techniki biurowej. Dostawca wysokiej klasy kopiarek, drukarek, urządzeń wielofunkcyjnych, faksów i powielaczy cyfrowych o niskim koszcie eksploatacji i prostej obsłudze.

Więcej...

EDUKACJA

Jeżli potrzebujesz czegoś specjalnego zajrzyj właśnie tu!

URZĄDZENIA

BIUROWE

Oferujemy urządzenia wielofunkcyjne, które doskonale nadają się zarówno do pracy biurowej, jak i domowej. Znajdź idealny sprzęt dla siebie lub twojego biura!

Więcej...

Szkolenia dla edukacji

Szkolenia z Druku 3D

Szkolenia z Druku 3D

Dzięki Laboratoriom Przyszłości każda Szkoła Podstawowa posiada drukarkę 3D. Będąc partnerami wielu konferencji edukacyjnych wiemy że duża część Szkół nie jest przygotowana do prowadzenia zajęć z druku 3D. Dlatego proponujemy jako eksperci w tym temacie specjalne szkolenia. Na nich dowiedzą się Państwo jak zadbać o drukarkę aby pracowała bezproblemowo, oraz bez trwogi poprowadzą pierwsze zajęcia z wykorzystaniem drukarki 3D

Zajęcia dla nauczycieli wprowadzające w świat projektowania i druku 3D. Uczestnicy dowiedzą się jak działa druk 3D i jak go wykorzystać. Nauczą się tworzyć modele zoptymalizowane pod kątem późniejszego wydruku korzystając z popularnego programu TinkerCAD. Po ukończeniu kursu każdy uczestnik otrzymuje certyfikat potwierdzający uczestnictwo.

Monokolor

Wykorzystanie sprzętu z programów Aktywna Tablica i Laboratoria Przyszłości.

Dzięki obu programom rządowym Szkoły weszły w posiadanie wielu pomocy do prowadzenia zajęć lekcyjnych . Prokser od 2017 roku jest dostawcą nowych technologii dzięki którym zajęcia w szkole mogą być bardziej interesujące dla dzieci i młodzieży z wykorzystaniem zakupionego sprzętu. jesteśmy w stanie przygotować dla Państwa szkolenie nauczycieli. Prosimy o kontakt celem dobrania tematu jaki Państwa interesuje.